خرید عمده تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک و ارگانیک

خرید عمده تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک و ارگانیک

خرید عمده تخم مرغ با قیمت مناسب می تواند یکی از عوامل مهم فروش بالای این محصول برای عمده فروشان تخم مرغ باشد.همواره فروشندگان به دنبال فروش تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک ، تازه و ارگانیک هستند تا بتوانند رضایت مشتریان خود را کسب کنند.تخم مرغ به عنوان یکی از موارد مهم در سبد غذایی خانوار شناخته شده است و افراد همواره به دنبال تهیه و خرید تخم مرغ با ارزش غذایی بالا و بدون مواد افزودنی هستند. در جوامع امروز عده ای سودجو برای درآمد بیشتر اقدام به تولید تخم مرغ هایی می کنند که فقط ظاهر مناسب دارند ولی به دلیل استفاده از رنگ های مصنوعی و آنتی بیوتیک ها سلامت انسان را به خطر می اندازند.

مجتمع پورعلی اولین و برترین مجتمع تولیدی تخم مرغ سبز کشور

مجتمع تولیدی تخم مرغ سبز پور علی هدف خود را بر تولید تخم مرغ هایی قرار داده که نه تنها هیچ گونه خطری برای انسان ندارد بلکه به دلیل ارگانیک بودن و عدم استفاده از رنگ دانه های مصنوعی همچنین تولید اتوماتیک و بدون دخالت دست بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ویژگی های بارز و بسیار مهم این تخم مرغ را در ادامه مطلب ذکر خواهیم کرد.

  • کارکنان مجتمع تولیدی تخم مرغ سبز پورعلی همواره تلاش نموده اند که در تمام مراحل تولید موارد بهداشتی را رعایت کنند، به جرات می توان گفت که این تخم مرغ عاری از هرگونه انتی بیوتیک (عامل شیوع بسیاری از بیماری ها) می باشد.
  • از افتخارات بارز این مجتمع تولیدی، کسب اولین پروانه بهداشتی تولید تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک در کشور است.
  • این مجتمع تولیدی توسط کارشناسان سازمان دامپزشکی کشور به صورت مداوم ( ۱۰ روز یکبار ) از لحاظ میکروبی و ویروسی نمونه برداری می شود و هربار مورد تایید قرار می گیرد.
  • یکی از عواملی که این محصول را از محصولات دیگر متمایز ساخته است صنعتی و مکانیزه بودن آن است اگر بخواهیم به صورت واضح توضیح دهیم باید بگوییم که در تولید این نوع تخم مرغ هیچ گونه دخالت دستی وجود ندارد به همین دلیل فاقد هرگونه آلودگی می باشد.

خرید عمده تخم مرغ سبز ( بدون آنتی بیوتیک) در تهران از مجتمع پورعلی

چنانچه متقاضی خرید عمده تخم مرغ می باشید می توانید برای سفارش محصولات ما با نمایندگی های سراسر کشور و یا دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید.تخم مرغ سبز پورعلی در بسته بندی های مناسب و بر اساس مقدار نیاز هر خانوار تولید و توزیع می شود و با توجه به مقاومت و کیفیت بسته بندی ها ارسال به سراسر کشور بدون هیچ گونه شکستگی محصول و یا مرجوعی صورت می گیرد. لازم به ذکر است که قیمت عمده تخم مرغ سبز پور علی برای خریدان بسیار مناسب تر از سایر تولید کنندگان می باشد.

آیا خرید تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک به صرفه است؟

بسیار پیش آمده که توزیع کنندگان تخم مرغ و یا افراد عادی جامعه با مجتمع پورعلی تماس میگیرند و در رابطه با تفاوت های تخم مرغ سبز با تخم مرغ های عادی و دلیل تفاوت قیمت این دو محصول می پرسند.در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مهم ترین تفاوت این تخم مرغ ها با تخم مرغ های عادی عدم وجود هرگونه آنتی بیوتیک در تخم مرغ سبز می باشد و این نکته مهم این محصول را از تخم مرغ ها دیگر متمایز می سازد، ممکن است این سوال برای شما هم پیش آید که آیا تخم مرغ های عادی دارای آنتی بیوتیک می باشند؟ باید بگوییم که با توجه به استفاده طیور از آنتی بیوتیک ها ممکن است مقداری از این آنتی بیوتیک وارد محصول نهایی و سپس وارد بدن انسان شود و مشکلات بزرگی را برای شما ایجاد نماید ، بنابراین اگر به جمله معروف پیشگیری بهتر از درمان است اعتقاد دارید توصیه میکنیم حتما از تخم مرغ های کاملا بی ضرر و سالم یا همان تخم مرغ سبز استفاده نمایید، با این کار ، هم ماده غذایی سالم را برای خود و خانواده خود انتخاب کرده اید و هم از گزند بیماری های احتمالی در امان خواهید بود ، بنابراین استفاده از تخم مرغ سبز برای افراد آینده نگر و آنهایی که به سلامتی خود اهمیت می دهند بسیار به صرفه است.

اطلاعات تماس برای خرید عمده تخم مرغ سبز در تهران

مجتمع تولیدی پورعلی تولید کننده تخم مرغ سبز ( بدون آنتی بیوتیک) و کاملا ارگانیک در تهران و شهرستان ها

برای هماهنگی و خرید عمده تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک مستقیم با شماره های ۴۴۷۶۳۳۰۴ – ۰۲۱ و ۴۴۷۶۳۳۰۵ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید

برای مشاهده محصولات کلیک نمایید

برای درخواست نمایندگی تخم مرغ در سراسر کشور با ما در ارتباط باشید