خرید عمده تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک

خرید عمده تخم مرغ

خرید عمده تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک

خرید عمده تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک

مجتمع تولیدی تخم مرغ سبز(بدون آنتی بیوتیک) پورعلی یکی از تولیدکننندگان برتر تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک یا اصطلاحا تخم مرغ سبز در کشور می باشد. این مجتمع تنها دارنده پرونده بهداشتی تولید تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک در کشور با شماره پرونده : ۱۱۰۱۱۲۲۹ بوده و تولید تخم مرغ را توسط دستگاه های مجهز و مدرن آغاز کرده است. تفاوت این مجموعه تولیدی با سایر شرکت های تولید کننده در کیفیت بالای محصولات و عدم استفاده از مواد مصنوعی و رنگ های غیرطبیعی است. تنها مجتمع در کشور که تمامی محصولات آن هر ۱۰ روز یکبار توسط سازمان دامپزشکی نمونه برداری شده و مورد ارزیابی قرار می گیرد تا از هرگونه مواد ویروسی و باکتری عاری باشد، مجتمع مرغ تخمگذار پورعلی است.

نحوه خرید تخم مرغ عمده پورعلی در سراسر کشور

مجتمع تولیدی تخم مرغ سبز پورعلی دارای ظرفیت و پتانسیل بالا برای تولید تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک بوده و قادر است نیاز سراسر کشور به این محصول را تامین نماید، خرید عمده تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک هم بصورت مستقیم از این مجتمع و هم از طریق نمایندگی های این مجموعه در سراسر کشور مقدور است. همچنین در حال حاضر این مجموعه نمایندگی فعال در سراسر کشور می پذیرد، برای درخواست نمایندگی پخش تخم مرغ در استان خود می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید. تمامی محصولات مجتمع تولیدی تخم مرغ پورعلی دارای بسته بندی مناسب و مقاوم بوده و حمل و نقل آن بسیار ساده و انجام می شود.

آیا خرید و پخش تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک سودآور است؟

با توجه به تجربه چندین ساله مجتمع تولیدی تخم مرغ سبز پورعلی، خرید و پخش تخم مرغ سبز اگر به درستی و با توجه به نیاز بازار هر استان انجام شود می تواند بسیار پربازده و سودآور باشد. طبیعتا با توجه به فرآیند های خاص تولید تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک و مراقبت های خاص از طیور برای جلوگیری از بیماری، هزینه تمام شده این محصول نسبت به تخم مرغ های عادی بالاتر است و قطعا این تفاوت قیمت برای افرادی که به سلامتی خود و خانواده خود اهمیت بیشتری می دهند قابل قبول و منطقی است. استفاده از تخم مرغ سبز برای سلامتی انسان کاملا بی ضرر بوده و هر فرد می تواند بدون نگرانی از ابتلا به امراض مختلف، روزانه تا ۲ عدد تخم مرغ مصرف کند.

همانطور که می دانید در حال حاضر نه تنها درباره مواد غذایی بلکه در تمامی حوزه های مرتبط با افراد جامعه محصولات با کیفیت حرف اول را می زنند و اگر از برتر بودن کیفیت یک محصول، اطمینان حاصل شود، تفاوت قیمت اندک نمی تواند مانع خرید محصول باکیفیت شود ، همانطور که پیش تر گفته شده تمامی محصولات مجتمع تولیدی تخم مرغ پورعلی طبق استانداردهای سختگیرانه سازمان دامپزشکی تولید شده و کاملا قابل تضمین هستند.

خرید عمده تخم مرغ سبز برای خانواده های ایرانی در سراسر کشور

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی می باشید که برای سلامتی خود و خانواده خود اهمیت ویژه ای قائل هستید و می خواهید از بابت مواد غذایی موجود در سبدغذایی خود اطمینان حاصل کنید به شما پیشنهاد می کنیم هرچه زودتر استفاده از تخم مرغ های مصنوعی و دارای آنتی بیوتیک را کنار گذاشته و از محصولات ارگانیک مجتمع تولیدی تخم مرغ سبز پورعلی استفاده نمایید. استفاده از محصولاتی که دارای مواد و رنگ مصنوعی هستند می تواند به مرور زمان بر روی سلامتی شما تاثیر منفی گذاشته و مشکلات مختلفی برایتان ایجاد کنند. همچنین خرید مستقیم و عمده تخم مرغ سبز می تواند باعث کمتر شدن هزینه تمام شده شود.

تفاوت تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک با سایر تخم مرغ ها

مهم ترین عامل منابع آلودگی عفونت ها از طیور و محصولات مرتبط با آن است که به انسان نیز منتقل می گردد، بر اساس تولید مکانیزه و صنعتی و قرنطینه طیور در مجتمع تولیدی پورعلی این عفونت ها به صفر رسیده و هیچگونه خطری متوجه سلامتی انسان نمی شود. همچنین تخم مرغ های عادی  موجود در بازار به دلیل وجود آنتی بیوتیک در جیره غذایی طیور حاوی مواد آنتی بیوتیکی بوده و این مواد به بدن انسان نیز منتقل می شوند و مشکلات بسیاری را ایجاد می کنند و همچنین رنگ های مصنوعی موجود در زرده برخی از این تخم مرغ ها نیز مشکلات جدی برای سلامتی انسان بوجود می آورد که تمام این مشکلات در تخم مرغ سبز برطرف گردیده و محصولی کاملا طبیعی و بدون آنتی بیوتیک به دست مصرف کننده می رسد.

 

برای هماهنگی و خرید عمده تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک در تهران و سایر استان های ایران بصورت مستقیم با شماره های ۴۴۷۶۳۳۰۴ – ۰۲۱ و ۴۴۷۶۳۳۰۵ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید

برای مشاهده محصولات کلیک نمایید
لیست قیمت تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک ( تخم مرغ سبز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *