رژیم لاغری و کاهش وزن با مصرف تخم مرغ سبز

رژیم لاغری و کاهش وزن با مصرف تخم مرغ سبز

رژیم لاغری و کاهش وزن با مصرف تخم مرغ سبز

رژیم لاغری و کاهش وزن با مصرف تخم مرغ سبز

تخم مرغ را می توان یک منبع مقوی سرشار از پروتئین، ویتامین و املاح ضروری دانست که می تواند کالری مورد نیاز بدن را تامین کند.  تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک به عنوان یک ماده غذایی در برنامه غذایی کلیه افراد می تواند وجود داشته باشد. تخم مرغ سبز دارای ۷۶ کیلو کالری انرژی می باشد که می توان گفت با مصرف روزانه این ماده غذایی، انرژی یک مرد بالغ را به میزان ۳ درصد و انرژی یک زن را به میزان ۴ درصد تامین خواهد کرد. رژیم غذایی با مصرف تخم مرغ سبز این امکان را برای شما فراهم می کند تا با مصرف پروتئین آن شما به اندام و تناسب دلخواه خود برسید. در ساختارهای ارزیابی کیفیت پروتئین موجود در مواد غذایی، تخم مرغ سبز در رده بالایی به نسبت مواد غذایی دیگر قرار داشته که می توان به عنوان استاندارد مرجع برای اندازه گیری پروتئین و رژیم غذایی سایر غذاها استفاده نمود. اگر شما هم از طرفداران ماده غذایی پر ارزش تخم مرغ هستید و می خواهید این رژیم غذایی را امتحان کنید ادامه مطلب را به خوبی مطالعه کنید.

برای لاغری و کاهش وزن تخم مرغ بخورید!

همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم تخم مرغ سبز پورعلی کالری بدن را تامین می کند و در واقع این نوع رژیم غذایی بسیار کم کالری بوده و وقتی فرد با مصرف تخم مرغ کالری کمتری دریافت کند، بدن شروع به سوزاندن چربی می کند و در نتیجه کاهش وزن هر فرد سریع و به راحتی انجام می شود. رژیم گرفتن با مصرف تخم مرغ سبز کار سختی نیست و شما می توانید به راحتی برای پخت سریع آن اقدام نمایید. دلایل مهمی که هر فرد تخم مرغ را به عنوان رژیم غذایی انتخاب می کند داشتن طعم آن بوده و با مصرف آن معده شما تا مدت طولانی سیر خواهد بود و میل شما را برای مصرف غذاهای دیگر کمتر می کند.

هر فردی برای رسیدن به یک تناسب ایده آل باید یک برنامه و رژیم غذایی اصولی و درستی داشته باشد، رعایت کردن این اصول باعث می شود که هیچ اختلال و آسیبی به بدن شما وارد نشود. یک نکته قابل توجه این است که تخم مرغ برای رژیم غذایی کاملا پخته مصرف شود، زیرا بدن تخم مرغ پخته را راحت تر هضم می کند. سعی کنید همراه با مصرف تخم مرغ، حداقل ۸ لیوان آب در طول روز برای تقویت راحت تر بدن استفاده کنید زیرا این امر موجب تضمین افزایش انرژی و دست یابی به تناسب اندام ایده آل کمک شایانی می کند. جهت خرید تخم مرغ می توانید با نمایندگی تخم مرغ سبز تماس بگیرید تا از  قیمت عمده تخم مرغ اطلاع یابید.

با توجه به تجربیات بدست آمده، رژیم لاغری و کاهش وزن با مصرف تخم مرغ در دو هفته موثر می باشد و افرادی که به مدت دو هفته ، هر روز در صبحانه خود تخم مرغ سبز مصرف کردند، ۲۵ درصد یبیشتر از افرادی که کمتر از تخم مرغ در طول هفته استفاده می کنند وزن کم کرده اند. به همین دلیل استفاده آن برای هر فرد با توجه به علاقه و برنامه ریزی بستگی دارد که با در نظر گرفتن این موارد امتحان کردن این رژیم غذایی برای کاهش وزن ارزش بالایی دارد. در ادامه مطلب یک برنامه غذایی در طول دو هفته را قرار خواهیم داد که امیدواریم تمامی افراد با استفاده از این برنامه غذایی به هدف و اندام ایده آل خود برسند.

هفته اول
صبحانه  ناهار  شام
شنبه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه  میوه و دو تکه نان سبوس دار مرغ آب پز و سالاد
یکشنبه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه سالاد سبزیجات و مرغ سالاد سبزیجات، دو تخم مرغ آب پز، و یک پرتقال
دوشنبه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه یک تکه نان سبوس دار با پنیر کم چرب و یک عدد گوجه مرغ آب پز و سالاد
سه شنبه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه میوه جات مرغ آب پز و سالاد
چهارشنبه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه دو عدد تخم مرغ و سبزیجات بخارپز ماهی کبابی و سالاد
پنج شنبه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه میوه جات مرغ آب پز و سالاد
جمعه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه سبزیجات بخارپز، مرغ آب پز و سالاد گوجه سبزیجات بخارپز
هفته دوم
صبحانه  ناهار  شام
شنبه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه مرغ و سالاد دو عدد تخم مرغ و سالاد و یک پرتقال
یکشنبه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه دو عدد تخم مرغ و سبزیجات بخارپز ماهی کبابی و سالاد
دوشنبه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه مرغ و سالاد یک پرتقال، دو عدد تخم مرغ، سالاد سبزیجات
سه شنبه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه دو عدد تخم مرغ، سبزیجات بخارپز، پنیر کم چرب، مرغ آب پز و سالاد
چهارشنبه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه سالاد تن ماهی دو عدد تخم مرغ آب پز و سالاد
پنج شنبه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه سالاد سبزیجات و مرغ میوه جات
جمعه دو عدد تخم مرغ آب پز و یک میوه مرغ و سبزیجات بخارپز سالاد تن ماهی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *