درباره ما بیشتر بدانید

مجتمع تولیدی تخم مرغ سبز ( پورعلی ) تنها دارنده پرونده بهداشتی تولید تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک در کشور  با شماره پرونده : ۱۱۰۱۱۲۲۹ با یاری ایزد منان در سال ۱۳۹۴ در منطقه ای بسیار خوش آب و هوا در آذربایجان شرقی که کمترین آلودگی باکتری و ویروسی را دارا میباشد احداث گردیده و تولید تخم مرغ کاملا باجیره ارگانیک و بدون آنتی بیوتیک خود را با دستگاه های کاملا پیشرفته و اتوماتیک و بدون دخالت دست آغاز نمود.

در کشور تنها مجتمع مرغ تخمگذار پورعلی است که بطور مداوم هر ۱۰ روز یکبار توسط سازمان دامپزشکی اقدام به نمونه برداری از تخم مرغ تولیدی و جیره غذایی کاملا ارگانیک مرغ مولد نموده و با ارسال آن به آزمایشگاه سلامت و کیفیت و عاری بودن تخم مرغ تولیدی از هرگونه آلودگی میکروبی و ویروسی را به اثبات و تایید سازمان دامپزشکی میرساند.

هر انسان سالم هر روز نیاز به مصرف یک عدد تخم مرغ ارگانیک داشته که به عنوان بهترین پروتئین حیوانی در رشد انسان کمک شایانی را دارا می باشد.

در تخم مرغ های معمولی گاها وجود آنتی بیوتیک سلامت انسانها را به خطر می اندازد که این محصول جدید با توجه به نداشتن هیچ گونه آنتی بیوتیک کمک قابل توجهی به سلامت و تندرستی انسانها دارد.

همانگونه که می دانید مهمترین منبع آلودگی عفونت های مختلف از طیور و محصولات آن بوده که به انسان منتقل میگردد. لذا با تولید کاملا صنعتی و مکانیزه در مجموعه تخم مرغ سبز پورعلی این عفونت کاملا از بین رفته و بدلیل رعایت بهداشت و قرنطینه به هیچ گونه آلودگی میکروبی در محصول دیده نمیشود و محصول فوق صد درصد با جیره غذایی ارگانیک میباشد. در زرده تخم مرغ به هیچ عنوان از رنگ دانه های شیمیایی استفاده نمی گردد و زرده کاملا طبیعی میباشد.

دام سالم ، غذای سالم و انسان سالم شعار ما در مسیر سلامت مردم ایران بوده و مجموعه تخم مرغ سبز پورعلی سعی دارد نقش کوچکی در این راستا داشته باشد.

( استفاده روزانه یک عدد تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک در انسان باعث کاهش و تعادل وزن میگردد )